Czas Adwentu rozpoczął Nowy Rok Liturgiczny także i w boliwijskich stronach. Choć nie ma tu zwyczaju Mszy Roratnich to jednak pomimo wakacji spore grono dzieci i młodzieży postanowiło wziąć udział w katechezach przedświątecznych które mają miejsce trzy razy w tygodniu.
W minione dni młodzież z kilku kolejnych wiosek z naszej parafii przyjęło sakrament Bierzmowania.
W kaplicy której patronuje Matka Boże z Guadelupe ruszył mały remoncik;)
A w weekend miały miejsce rekolekcje dla młodzieży z podziałem dla grupy dziewczyn i osobno dla chłopaków.