W poniedziałek rekolekcyjny 27 lutego 2023 roku, pan Andrzej Klamrowski wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników naszego kościoła, zwłaszcza panów Kościelnych, Organisty oraz Wspólnoty Troski o Kościół, ale i księży naszej parafii, przygotował projekt a następnie zrealizował, można powiedzieć, taki mini aneks kuchenny na zapleczu zakrystii naszego kościoła. Do tej pory stała tam zwykła ławka szkolna, a kubki i szklanki stały, ot tak po prostu na ławce. Wielkie Bóg zapłać za to udogodnienie.