Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny. Z tej okazji jak w każdą ostatnią sobotę miesiąca, tym razem jednak była to niedziela, została odprawiona Msza święta w intencji Małżeństw i Rodzin naszej Parafii. Liturgię przygotował Domowy Kościół – Bóg zapłać – oprawę zapewniła Liturgiczna Służba Ołtarza oraz Orkiestra parafialna. Podczas Mszy św. Małżonkowie odnowili przyrzeczenia małżeńskie, co było powodem niemałych wzruszeń a nawet łez. Po Mszy świętej Wspólnota Domowego Kościoła spotkała się w Domu Katechetycznym na wspólnym kolędowaniu. Przypomnijmy, że ks. Abp Tadeusz Wojda prosił, by od 2 stycznia rozpoczęła się nowenna do Świętej Rodziny w intencji Rodzin naszej parafii. Zachęcamy do udziału. Tu można zaleźć proponowane przez ks. Abp medytacje. Słowo do Rodzin
odnowienie przyrzeczeń małżeńskich
wspólne kolędowanie: AniołPasterzom mówił...
Lulajże Jezuniu :