Dzisiaj rano, w WILIGIĘ !!! Bożego Narodzenia miało miejsce spotkanie wigilijno-opłatkowe Wspólnoty Troski o Kościół. Miłe spotkanie opłatkowo-śniadaniowe a potem praca, o której Panie mówią, kto nie pracuje tu, nie wie ile daje RADOŚCI!!!! Jeszcze raz Bóg zapłać i Radosnych Świąt – Gloria in exelsis Deo!!!