Opłatek LSO

19 grudnia 2021

Gdy księżyc wszedł na nieboskłonie a gwiazda betlejemska wzeszła nad plebanią i wesoło migała zapraszając do Betlejem, w domu katechetycznym spotkali się Ministranci i Lektorzy, czyli Liturgiczna Służba Ołtarza na spotkaniu opłatkowym. Opłatek rozpoczął się od adwentowej pieśni Archanioł Boży Gabryiel, następnie prezes LSO Dominik przeczytał fragment Ewangelii św. Łukasza o Narodzeniu Pańskim. Potem ks. Wojciech opiekun LSO w naszej parafii złożył życzenia i podziękował za obecność Ministrantów i Lektorów przy Ołtarzu Chrystusa. Po zaśpiewaniu kolędy Wśród nocnej ciszy i rozdaniu opłatka złożono sobie życzenia, i przy stole i głośnych rozmowach miło upływał czas … aż do przyjścia… tak świętego Mikołaja, który  wręczył prezenty … ale nic za darmo!!!! Trzeba było zaśpiewać kolędę i to była znowu okazja do wielkiej radości. Cieszy obecności Ministrantów i Lektorów w naszym Kościele i oby ich było więcej i więcej.

 

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wejherowie

ul. Ks. Zygmunta Malińskiego 1
84-200 Wejherowo
+48 735 009 424


Numer konta:
83 1160 2202 0000 0000 5400 1635
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
182 0.075912952423096