Wśród śpiewów kolęd i głośnych śmiechów upłynął nam pierwszy wspólnotowy wieczór wigilijny.
W poniedziałkowy wieczór (13.12) spotkaliśmy się przy wigilijnym stole. Zgodnie z tradycją, po modlitwie i Słowie Bożym, podzieliliśmy się opłatkiem, a potem pysznymi potrawami, które sami przygotowaliśmy.
Nie zabrakło wspólnego śpiewu pięknych polskich kolęd oraz wręczania sobie upominków. Wszystkiemu towarzyszył gromki śmiech i radość, że jesteśmy razem i dzielimy ze sobą ważne momenty.
Na zakończenie ksiądz proboszcz wyraził swoją wdzięczność z istnienia wspólnoty Totus Tuus, podkreślając wielkie znaczenie modlitwy za siebie nawzajem oraz za księży. Po Jego błogosławieństwie, we wspaniałych nastrojach, wróciliśmy do swoich domów.
Jeżeli chcesz dołączyć do nas, wzrastać w duchowości maryjnej, ZAPRASZAMY :-)