I nagroda

chór Laudate Dominum

12 grudnia 2021

No to mamy to!
Przed chwilą wróciliśmy z XVI Festiwalu Kolęd Kaszubskich i Pieśni Adwentowej
w Kosakowie/Pierwoszynie.
Zdobyliśmy:
- I miejsce festiwalu;
- Złote pasmo (95 pkt)
- Wyróżnienie za najlepsze wykonanie pieśni adwentowej "Czej nadéńdze Pón"
- Wyróżnienie dla najlepszego dyrygenta Fetiwalu.
Jest nam niezmiernie miło.
Szkoda, że w rezultacie zaprezentowały się tylko cztery chóry, ale czas jest jaki jest.
Jednak bardzo cieszy fakt, że Festiwal udało się przeprowadzić na żywo, a nie jak ostatnimi czasy on-line. Jest to zupełnie inne wrażenie. Kontakt z publicznością jest nieoceniony.
Bardzo dziękuję Chórowi Morzanie za wspaniałą organizację Festiwalu, Jurorom za przyznane nagrody, pozostałym zespołom: Chórowi Lira z Rumi, Zespołowi Kosakowianie z Kosakowa, Zespołowi Rumianie z Rumi, no i przede wszystkim naszym Laudatom z piękną prezentację konkursową.
Wszystkim za wszystko serdecznie dziękuję.
Wiesław Tyszer - dyrygent

 

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wejherowie

ul. Ks. Zygmunta Malińskiego 1
84-200 Wejherowo
+48 735 009 424


Numer konta:
83 1160 2202 0000 0000 5400 1635
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
182 0.083728790283203