Cudowny wizerunek Matki Bożej w stanie błogosławionym kapitalnie wpisuje się w ten przedświąteczny czas.
Wiele radości towarzyszyło również nam w tym tygodniu
W poniedziałek we wspomnienie świętego Mikołaja udaliśmy się na salar Uyuni w nadzieją na namiastkę klimatu zimowego letnią porą w postaci widoku soli po horyzont.
Następnie odwiedziliśmy cmentarzysko starych pociągów transportujących kiedyś sól z tego zagłębia soli.
Choć w tym rejonie nie spotkaliśmy świętego Mikołaja to jednak ks. Wiesław na pocieszenie dostał w prezencie na pocieszenie od ks. Jacka z Challapaty rower z czego się niezmiernie cieszy
Z kolei w Totorze w trwającym okresie wakacyjnym widać przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Choć nie ma Rorat to popołudniami odbywają się trzy razy w tygodniu katechezy adwentowe dla dzieci połączone z zabawą
Przygotowane też zostały paczki żywnościowe dla najuboższych osób z parafii.
W sobotę odbyło się podsumowujące kończący się rok duszpasterski spotkanie naszych parafialnych katechistów.
Pomimo rozpoczętego okresu wakacyjnego nie brakuje na szczęście wśród młodzieży chętnych na wieczorne pobieganie po boisku