W ostatni czwartek, czyli pierwszy czwartek miesiąca ;) animowaliśmy parafialną adorację. Wszystko w ramach Dekalanlego Oratorium Młodych oraz rozpoczęcia przygotowań do ŚDM Lizbona 2023. Wspólnie modliliśmy się za młodych ludzi, aby odnaleźli swoje drogi życiowe i oddali swoje życie w ręce Najwyższego. Dziękując Bogu za otrzymane talenty wykorzystaliśmy je, aby uwielbiać śpiewem oraz flagami.
PS Zapraszamy w każdy czwartek o 19 na modlitwę do kościoła, a zwłaszcza w pierwszy czwartek miesiąca, gdy stery przejmuje Concordia!