W dzisiejszą Niedzielę 10 października 2021r., którą obchodziliśmy jako XXI Dzień Papieśki pod hasłem "Nie lękajcie się", ks. Wojciech wraz z lektorami i klerykiem Szymonem, który pierwszy raz wystąpił w stroju duchownych - sutannnie, przeczytali fragmenty Listu Jana Pawła II o różańcu świętym: "Rosarium Virginis Mariea" z roku 2002. Warto wrócić do tej lektury, która przybliża nam prawdę o różańcu oraz bogactwo, jakim tam modlitwa jest. Tym bardziej w Dniu Papieskim, by Dziedzictwo Jana Pawła II pozostało nie tylko na półkach ale również w naszych sercach. Bóg zapłać za ten trud i dla wielu wiernych, któzy pozostali, by wysłuchać.