Obłóczyny Szymona

wyglada jak ksiądz ;)

3 października 2021

Z radością informujemy, że nasz kleryk Szymon Reinke, w dzisiejszą niedzielę 3 października 2021, na Mszy św. w katedrze Oliwskiej, otrzymał strój duchownych, potocznie nazywany sutanną. Gratulujemy i cieszymy się z Szymonem. Rodzicom i Rodzinie gratulujemy i cieszymy się z obecności Przyjaciół, którzy przyjechali na tę Uroczystość. To jedno z najszczególniejszych wydarzeń z całego roku formacyjnego kandydatów do kapłaństwa. Prosimy o modlitwę w Jego intencji, by wytrwał w powołaniu i został za 4 lata kapłanem. Prośmy też o nowe, święte  powołania.

Tu zdjęcia z Gościa Niedzielnego przedstawiajace całaceremonię. Zachęcamy do zapoznania się

Pierwsze kroki w sutannie - obłóczyny (gosc.pl) 

 

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wejherowie

ul. Ks. Zygmunta Malińskiego 1
84-200 Wejherowo
+48 735 009 424


Numer konta:
83 1160 2202 0000 0000 5400 1635
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
182 0.064357042312622