16 maja 2020 roku, pięciu diakonów, którzy ukończyli Gdańskie Seminarium Duchowne przyjęło święcenia kapłańskie w stopniu prezbiteratu. Wśród nich był nasz parafianin Beniamin Kirschling. O uroczystości, która odbyła się w Archikatedrze Oliwskiej można przeczytać TUTAJ.
Następnego dnia, neoprezbiterzy sprawowali swoje pierwsze Msze święte - prymicje. Eucharystię poprzedziło tradycyjne błogosławieństwo udzielone przez rodziców. Zapraszamy do naszej galerii.
(foto: Mateusz)