W zeszłym tygodniu minął miesiąc od bierzmowania, które odbyło się w czwartek, 28 marca br. :) Jako kandydaci do bierzmowania przez cały rok pilnie się do niego przygotowywaliśmy z pomocą księdza Krzysztofa i członków wspólnoty Concordia, którzy co tydzień dzielili się z nami swoim doświadczeniem wiary. 19 marca rozpoczęła się dziewięciodniowa nowenna, która nawiązuje do modlitwy apostołów oczekujących dnia Pięćdziesiątnicy. Sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej, w imieniu biskupa udzielił nam ks. Edmund Skalski.
P.S. Wszystkie zdjęcia są dostępne dla młodzieży w grupie Facebook.
(foto: Antoni Kowalewski)