W świąteczne popołudnie Trzech Króli swoje spotkanie opłatkowe przeżywali członkowie wspólnoty Żywego Różańca. Rozpoczęło się ono od odczytania fragmentu Pisma Świętego przez ks. Proboszcza. W okolicznościowym przemówieniu opiekun wspólnoty podziękował za modlitwę wszystkim obecnym. Wspomniani zostali również ci, którzy z powodów zdrowotnych nie mogą uczestniczyć czynnie w spotkaniach oraz ci, którzy już odeszli do wieczności. Zwieńczeniem spotkania były życzenia składane sobie wzajemnie przez przybyłych.