Kolęda w plebanii

2025-01-05

5 stycznia 2025

5 stycznia, w niedzielę po Mszy świętej transmitowanej przez Telewizję Polonia, z naszego kościoła, ksiądz biskup Wiesław Szlachetka kolędował po naszej plebanii. Na wstępie po kolędzie zawierzył Bogu całą Rodzinę plebanijną, modląc się i błogosławiąc oraz kropiąc wodą święconą. Po modlitwach wraz z kapłanami naszej parafii oraz ks. Mariuszem Pawliną, wydawcą Mszy św. TV Polonia oraz naszym diakonem Szymonem zasiedliśmy do obiadu i popołudniowej kawy. Dużo ciekawych rozmów, ale i żartów i przemyśleń. Następnie ksiądz biskup udał się do mieszkań księży i chwilę z nimi rozmawiał. Również nawiedził nasze panie, które pracują przy naszej parafii. Po pożegnaniach ks. biskup opuścił gościnne mury naszej parafii.

 

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wejherowie

ul. Ks. Zygmunta Malińskiego 1
84-200 Wejherowo
+48 735 009 424


Numer konta:
83 1160 2202 0000 0000 5400 1635
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
182 0.099070072174072