Ruszają zapisy do Szkoły Biblijnej Archidiecezji Gdańskiej.
Szkoła Biblijna została stworzona specjalnie z myślą o dorosłych, którzy chcą zgłębić wiedzę na temat Pisma Świętego. Zajęcia mają formę popularnonaukowych wykładów prowadzonych w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób. Ich celem jest wyposażenie słuchaczy w umiejętności dalszego, samodzielnego zgłębiania Pisma Świętego.
Zajęcia w Gdyni będą prowadzone we wtorki (rozpoczęcie 5 października). Natomiast zajęcia w Gdańsku-Oliwie będą prowadzone w środy (rozpoczęcie 6 października).
Więcej szczegółów można znaleść tutaj