Za stroną: Kolejna wiosna - Parafia - Aktualności - Misje Boliwia
W Boliwii powoli zaczyna się jesień, a mi w międzyczasie przybyła kolejna wiosna.
Dookoła zielono, odwiedzinowo i spotkaniowo.
Dużo radości.
„Paz i bien” – kawiarenka w centrum duszpasterskim zaczęła działać.
Rowerowy Mikołaj z Francji zawitał na nocleg i pojechał na kolejne 4 miesiące na północ.
To tak w wielkim skrócie.
Dzięki wielkie za pamięć.
Zapraszam na wspólny wyjazd do Lagar Pampy i Tunas Pampy.
A gdyby ktoś chciał dorzucić na nowsze i mniej awaryjne auto na wioski to będę bardzo wdzięczny.