W Święto Objawienia Pańskiego, kiedy Pan Jezus jako Dziecię objawia się Narodom Pogańskim w osobach Trzech Mędrców ze Wschodu zbieraliśmy ofiary na Misje Święte, szczególnie dla naszego misjonarza ks. Wiesława Mielewczyka, który pracuje w Boliwii. To znacząca pomoc materialna, chociaż ślemy również wsparcie duchowe, odmawiając zazwyczaj w pierwsze środy miesiąca modlitwę różańcową w intencji misji świętych a szczególnie w intencji naszego księdza Wiesława. Stąd Panie z naszej parafii wyszydełkowały??? albo zrobiły na drutach?? specjalne etui do różańców w kolorach misyjnych, które można bylo wziąć przy okazji złożenia ofiary na misje. Bóg zapłać za ten trud. W miniony piątek, w uroczystość Trzech Króli zebraliśmy 4630 zł dla naszego misjonarza.Kto chciałby indywidualnie wesprzeć naszego misjonarza może to uczynić tutaj
Bóg zapłać za te ofiary.
tu przypominamy podziękowanie boliwijskich Dzieci :)