27 kwietnia wieczorem o godz. 19.30 rozpoczął się wieczór Uwielbinia Chrystusa Zmartwychwstałego, któy przypadł w Wigilię V Niedzieli Wielkanocnej. To piękne wprowadzenie do Niedzieli Chrystusa Winnego Krzewu. 5 tygodni po zmartwychwstaniu, gdy trochę ta Nadzieja Życia przygasa piękny śpiew modlitwy poprowadzoną przez zespół "Wpatrzeni"trochę przypomniał prawdę o Zmartwychwstałym Panu i pozwolił Go doświadczyć jednak z zupełnie innej perspektywy. Bóz zapłąć za to przenikającę do głębi naszą wiarę przeżycie, zwłąszcza tym, którzy poświęcili sówj czas na spoktanie ze Zmartwychwstałym.
zdjęcia Kasia Matusiak