Dzisiaj przeżywaliśmy 10. rocznicę kanonizacji św. JANA PAWŁA II. Z tej okazji Wspólnota Żywego Różańca odmówiła różaniec przy ołtarzu św. Jana Pawła II i bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego o godz. 18.00, w intencji pokoju na świecie i świętości życia ludzkiego. Ta modlitwa była takim preludium do Dnia Świętości Życia w naszym kościele, który przeżywamy w V Niedzielę Wielkanocną. Dziękujemy wiernym za uczczenie św. Jana Pawła II.
zdjęcia Kasia Matusiak