Po zimie, jak co roku obluzowały się płytki przed głównym wejściem do kościoła. To problem, który stale siepowtarza. Dziękujemy również panu Maciejowi Cirockiemu za przyklejenie tych płytek. Bóg zapłać.
Jak pewnie wielu z naszych parafian spostrzegło, czy raczej usłyszało, pogorszył się dźwięk nabożeństw transmitowanych przez TV Chopin. Zawiadamialiśmy nadawcę o problemie. udało się usunąć awarię vizji, gdyż nastąpiła awaria zasilacza kamery. Pozostał jednak problem z dźwiękiem, który nie przechodzi z mikrofonów kościelnych do transmisji w telewizji. Trwały prace diagnostyczne, ale prawdopodobnie dopiero po niedzieli uda się je usunąć. Dzięujemy Panom z TV Chopin za życzliwość i starania.