18 kwietnia w czwartek ks. Andrzej Bawer, porucznik Wojska Polskiego i proboszcz parafii Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego p.w. św. Wojciecha w Wejherowie obchodził 15. rocznicę święceń kapłańskich. Ks. Andrzej w tygodniu pracuje w naszej parafii: odprawiając Msze św. słuchając Spowiedzi św. oraz prowadząc nabożeństwa. Tę pomoc dostrzegli również nasi parafianie, którzy złożyli ks. Andrzejowi najserdeczniejsze życzenia.. Dziękujemy Mu za tę pomoc i wsparcie i życzymy obfitości łask Bożych, darów Ducha Świętego oraz opieki naszej Patronki Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, której otrzymane kwiaty ofiarował zacny Jubilat.