Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 ks. Marcin Skoczek poświęcił książeczki do nabożeństwa Dzieciom, które w tym roku przyjmą Pierwszy raz Komunie św. Uroczystość Pierwszej Komunii św. już za miesiąc a w Niedzielę Miłosierdzia, można powiedzieć Bóg daje naszym Dzieciom narzędzie, w postaci Książeczki, w której znajdą wszystkie modlitwy i będą je miały na wyciągnięcie ręki.