Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczęła się bardzo wcześnie. O godz. 5.00 Pan Jezus został wystawiony w Najświętszym Sakramencie przy Grobie Pańskim do Adoracji. O godz. 6.00 rozpoczęła się Msza św. rezurekcyjna, której przewodniczył ks. Józef Chruściel. Mszy św. towarzyszyła Orkiestra Parafialna pod batutą pana Damiana Dampca, która przeżywała 40. rocznicę powstania. W homilii ks. Józef zaznaczył jak wielka tajemnicę przeżywamy, o której wspominali wszyscy święci. Pod koniec Mszy św. ks. proboszcz odczytał Ogłoszenia i złożył wszystkim parafianom życzenia świąteczne, Radosnego Alleluja! Po Mszy św. Feretrony uwielbiły Pana Boga Zmartwychwstałego oraz oddały Mu cześć. Można to zobaczyć poniżej:
Zdjęcia: Kasia Matusiak
filmy udostepniamy dzięki uprzejmości Nikoli Ługowskiej