Kończy się pomału zima, zbliżają się święta Wielkanocne, dokładnie za miesiąc 5. rocznica śmierci ks. proboszcza Zygmunta Malińskiego. Wiosenne porządki oraz odnowienie, wstawienie i pomalowanie wyłamanych szczebelków od ławeczek przy grobie ks. proboszcza, zasadzenie kwiatków, wyczyszczenie mchów. Dziękujemy Paniom Alicji Dzięgielewskiej, Karolinie Barcz i panu Stanisławowi Formella za tę pracę.