Jest nadzieja!!! Firma Marcina Patyny "MAR-BUD" zakończyła uszczelnianie dachu kościoła. Wymalowano okno witrażowe i dokonano uszczelnienie przy nim. Załatano przy okazji rynnę, w której była dziura grubości palca. uszczelniono łaczenia papy. Niemniej cały dach poziomy nad kościołem i "kosz" wokół dachu wymaga remontu. Wstępny termin to lato przyszłego roku. Na koniec prowadzono próbę deszczową. Jest nadzieja, bo przy silnym strumieniu woda nie ciekła. Prawdziwym sprawdzianem będzie jednak jakiś zacinający deszcz. Bóg zapłać za tę pracę, która Parafię kosztowała tylko materiały 1350zł. Praca była darem dla Parafii. Bóg zapłać!