W minioną sobotę młodzież z Duszpasterstwo Młodzieży - Concordia wybrała się na wycieczkę do EnergyLandia do Zatoru. Przed przyjazdem wzięli udział we Mszy Świętej w Wadowicach gdzie spotkali się z grupą dzieci i młodzieży z Pruszcza Gdańskiego, którzy również wybrali się na wycieczkę z zaprzyjaźnionym księdzem. Po Mszy znalazł się czas na zjedzenie kremówek i zrobienie zdjęć. W parku radości, pozytywnym emocjom i adrenalinie nie było końca. Taka forma integracji wspólnoty jest zdecydowanie jedną z ulubionych. Ulewa przez cały dzień nie była żadną przeszkodą! Może zimą też uda się zorganizować jakiś wyjazd!?