Dzisiaj mogliśmy się poczuć w naszej parafii, jak na światowych Dniach Młodziezy w Lizbonie. A to był tylko taki mały początek. Ksiądz Wiesław, nasz parafianin, któy pracuje w Boliwii, przyjechał z "Małą Trzódką" z Boliwii. Podzielił się Słowem Bożym, a po Mszy św. o godz. 11.00 wraz z ks. Wojciechem posłali Młodzież z naszej parafii i z Boliwii na Światowe Dni do Lizbony. A po Błogosławieństwie można było zobaczyć tańce boliwijskie. Wielu parafian z zainteresowaniem je obejrzało. Bóg zapłać za to świadectwo wiary tych młodzych ludzi z Boliwii, któzy również kilka słów po polsku skierowali do nas. A szczególnie urzekły nas sowa: "Kochamy WAS!!!!". Poniżej flimy z dzisiejszej niedzieli:
zdjęcia i filmy Kasia Matusiak, Maciej Klamrowscy i przyjaciele
Kazanie Ks. Wiesława:
Młodziez z Boliwi mówi po polsku:
Posłanie Młodzież z Concordii i Boliwii:
Tańce bliwijskie:
Tańce bliwijskie cz.2
Tańce Boliwijskie cz.3
Tańce Boliwijskie cz.4
Tańce Boliwijskie...