To był rok pełen pracy i zaangażowania w pomoc najbardziej potrzebującym... Po trudzie pracy nadszedł czas wakacji. Nasi wolontariusze CARITAS w tym roku wyjechali na zasłużony odpoczynek do Wieżycy. Było wpsaniale: Eucharystia, wspólne posiłki, piłkarzyki, bilard, spacery po lesie, kajaki, rowery wodne, ognisko, koszykówka.... Nie sposób tu wszystkiego wymienić. Zresztą zobaczcie sami... :-)
Jeżeli pragniesz dołączyć do wolontariuszy naszej parafii, zapraszamy Cię we wrześniu na spotkanie, o którym więcej będzie w ogłoszeniach pod koniec wakacji :-)