W piatkowe popołudnie 26 maja grupa kandydatów na ministrantów, która się powiększyła po I Komunii świętej ćwiczyła pod okiem ks. Wojtka i starszych kolegów dzwonienie dzwonkami i gongiem. Zapraszamy do naszej Ministranckiej Braci wszystkich chętnych!