Sezon śpiewania kolęd w wykonaniu naszego chóru możemy uznać za zakończony.
Dziś śpiewaliśmy w parafii św. Wojciecha
w Kielnie. Wzięlismy udział we mszach św.
o godz. 10:30 i 12:30, a po pierwszej mszy, daliśmy półgodzinny koncert kolęd.
Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i wspólne kolędowanie.
Teraz przed nami trochę pracy w zaciszu sali chóralnej. Trzeba przygotować nowe utwory. Poświęcić więcej czasu nowym osobom, które dołączyły do zespołu. Także mamy się dobrze i działamy dalej.
Kilka zdjęć z dzisiejszego kolędowania.