Dzisiaj na roratach Dziadek Joachim pożegnał się z naszą Parafią i naszymi Dziećmi. Dzieci codziennie słuchały opowieści Dziadka Joachima i pamiątką z tych opowieści były obrazki z przedstawianymi postaciami. Dzisiaj Dzieci przyniosły swoje plansze. Niektóre miały wszystkie obrazki, innym kilku brakowało. Ale każdy na osłodę dostał czekoladę od Dziadka Joachima. Teraz będziemy z rozrzewnieniem wspominali roraty z Dziadkiem Joachimem. Pa, pa Dziadku. Do zobaczenia w niebie!!!