Budowa Żłóbka cz. II

2012-12-14

14 grudnia 2022

Od poniedziałku 12 grudnia rozpoczęła się budowa Żłóbka w naszym kościele. Pod kierunkiem pana Stanisława Formeli, panowie Jan Żbikowski, Kazimierz Hebel, Maciej Cirocki, Mariusz Lis, Konrad Kościelski, Pawel Hasse, Wiesław Brodzisz i Dariusz Michalak rozpoczęli budowę naszej betlejemskiej stajenki. Wyzwaniem dodatkowym było zabezpieczenie ołtarza Miłosierdzia Bożego i dostosowanie konstrukcji żłóbka do podestu ołtarza oraz odsunięcie jej od ściany i ołtarza i odpowiednie zabezpieczenie. Chociaż wydawało się że będą dość duże trudności okazało się, ze wszystko poszło jak z płatka. Właściwie wszystkie prace w środę zostały ukończone, teraz trwają prace związane z mechanizmami figurek. Ktoś powie co tak wcześnie? Ale jeszcze pozostaje postawienie choinek i udekorowanie ich, wiec wiele jeszcze pracy, która potem cieszy oczy wiernych. BÓG ZAPŁAĆ!

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wejherowie

ul. Ks. Zygmunta Malińskiego 1
84-200 Wejherowo
+48 735 009 424


Numer konta:
83 1160 2202 0000 0000 5400 1635
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
182 0.086782932281494