Od poniedziałku 12 grudnia rozpoczęła się budowa Żłóbka w naszym kościele. Pod kierunkiem pana Stanisława Formeli, panowie Jan Żbikowski, Kazimierz Hebel, Maciej Cirocki, Mariusz Lis, Konrad Kościelski, Pawel Hasse, Wiesław Brodzisz i Dariusz Michalak rozpoczęli budowę naszej betlejemskiej stajenki. Wyzwaniem dodatkowym było zabezpieczenie ołtarza Miłosierdzia Bożego i dostosowanie konstrukcji żłóbka do podestu ołtarza oraz odsunięcie jej od ściany i ołtarza i odpowiednie zabezpieczenie. Chociaż wydawało się że będą dość duże trudności okazało się, ze wszystko poszło jak z płatka. Właściwie wszystkie prace w środę zostały ukończone, teraz trwają prace związane z mechanizmami figurek. Ktoś powie co tak wcześnie? Ale jeszcze pozostaje postawienie choinek i udekorowanie ich, wiec wiele jeszcze pracy, która potem cieszy oczy wiernych. BÓG ZAPŁAĆ!