1 lipca zostały zakończone prace przygotowawcze do umieszczenia płaskorzeźb Jana Pawła II i bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Miłosierdzia Bożego. Wybudowano nastawy z podestami. Teraz ułożenie podłogi dębowej i podstopni marmurowych oraz umieszczenie podświetlenia ołtarzy, umieszczenie płaskorzeźb prawdopodobnie w końcu lipca i polichromowanie. Wybudowane nastawy wprost wpisały się w tę przestrzeń i można powiedzieć, że aż dziw, że ich tam nie było. Można zresztą zobaczyć zdjęcia.