12 czerwca 2022 roku. W tym dnu przypadła Uroczystość Trójcy Świętej a co za tym idzie trzy odpusty w naszym dekanacie: II Odpust kalwaryjski na Kalwarii Wejherowskiej, odpust w Farze i odpust bł. Alicji Kotowskiej i 108 męczenników II wojny światowej obchodzony właśnie 12 czerwca w dzień przed ich beatyfikacji tj 13 czerwca 1999 roku. Ten odpust obchodzony jest w Piaśnicy. Przygotowania do Odpustów trwały dość długo. Zjednoczone chór wraz z naszym chórem Laudate Dominum, który wydaje się był fundamentem zjednoczonych chórów, pod dyrekcją p. Wiesława Tyszera ćwiczyły solidnie.
Oto co napisał nasz organista:
A tymczasem młodzież naszej parafii niosąca feretrony szukała składu do trzech feretronów i udało się! O godz. 8.15 wyruszyła mini-pielgrzymka z naszej parafii do Klasztoru. Droga była urozmaicony. Przejście kolejowe, chaszcze, znaki drogowe i jakby nie patrzeć pewien ciężar feretronów dawał się we znaki. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszej młodzieży. Zwłaszcza, że szczęśliwie doszliśmy do Klasztoru a potem jeszcze procesja do Kaplicy Trzech Krzyży na Kalwarię i pokłon Trójcy Świętej na zakończenie Mszy św. Czy to koniec? NIE! Nasze feretrony dołączyły do procesji i pokłon oddały Trójcy Świętej w Farze. To było naprawdę piękne.