31 marca Serwis Tugal dokonał przeglądu naszych dzwonów. Niestety stan dzwonów, które wiszą od 1999 roku nie jest najlepszy. Skorodowane są łożyska i uszkodzona mechanika. Zerwana jest linka napędzająca najmniejszy dzwon, ponadto luźne serca w dzwonach średnim i dużym a w małym tego niestety nie stwierdzono, gdyż okazało się, że w tym dniu nie można było się tam dostać. Ponadto przegniło drewno, które sprawia, że wibracje nie są przenoszone na konstrukcję wieży. Poważniejszy remont, by dzwony mogły dzwonić ponownie w naszej parafii prawdopodobnie w końcu kwietnia bieżącego roku. Być może na odpust parafialny znowu zabiją dzwony. Oby! Ponadto Panowie wymienili zasilacz jednego ekranu wyświetlającego pieśni, który „wył” przy włączaniu, co niektórzy słyszeli w kościele.