Kolejny dzień rekolekcji parafialnych, w których ksiądz Tomek nie tylko śpiewał z nami fajne piosenki ale również opowiadał, byśmy nie byli jak „słoiki” zakręceni na łaskę Bożą ale otworzyli się i pozwolili Bogu działać w naszych sercach. Ponadto zachęcał nas, byśmy na naszej drodze do Nieba omijali różne przeszkody, których czasem nie jesteśmy w stanie zobaczyć. I tylko Jezus pozwala nam je omijać. Mówił także, by do nieba iść z plecakiem, w którym nie będzie za dużo rzeczy, które sobie zbieramy i wydają nam się potrzebne, bo w takim razie nie damy rady nieść takich ciężarów. Niektórzy tego doświadczyli, gdy próbowali takie plecaki nałożyć i okazało się że pod ich ciężarem upadali na ziemię. Pan Jezus pomaga nam dostrzec to co ważne i to co nie przeszkadza nam w drodze do Nieba. Dlatego warto Go słuchać. A na koniec spotkania grupy średniej księża wręczyli Paniom katechetkom po różyczce z okazji święta kobiet, a młodzież zaśpiewała gromkie sto lat! Żeby nie było, że ściemniam poniżej można posłuchać!