W niedzielę 6 marca na Mszy świętej rozpoczynającej rekolekcje parafialne ks. Marcin poświęcił książeczki do nabożeństwa Dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej. Entuzjazm Dzieci był pewnym zaskoczeniem ;) Ciekawe czy z takim entuzjazmem będą modlić się z owych książeczek. Oby!