VII Parafialny Wieczór Kolęd przeszedł już do historii. Wszystkim bardzo dziękuję za piękny wieczór. Moim chórzystom za przepiękną prezentację. Orkiestrze, która swoim dźwiękiem dodaje wzniosłego charakteru wszelkim wydarzeniom. Jednakże najbardziej dziękuję, wszystkim przybyłym, którzy zechcieli z nami spędzić ten wieczór.
Widząc tak licznie zgromadzoną publiczność od razu chce się śpiewać i coś organizować.
Wszystkim, którzy dbali o to żeby były wspomnienia w formie zdjęć i nagrań: Ani, Maciejowi, Anicie i wszystkim, którzy gdzieś tam skrycie z ławek nagrywali lub robili zdjęcia bardzo dziękuję.
Załączam tylko kilka zdjęć autorstwa Macieja Klamrowskiego, więcej ukaże już być może jutro na naszym profilu.
Jeszcze raz wszystkim za wszystko bardzo dziękuję.
Wiesław Tyszer
A tu znajdziemy cały koncert, być może nie wszystkie nagrania będą dobrze słyszalne, ale jest to od nas niezależne: