8 września, podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci, które rozpoczynają okres nauki szkolnej otrzymały okolicznościowe błogosławieństwo z tej okazji.
Wszystkim uczniom życzymy owocnego korzystania z pobłogosławionych przedmiotów, a pedagogom i pozostałym pracownikom oświaty satysfakcji z pracy oraz uznania i szacunku ze strony społeczeństwa.
(foto: Wiktor D.)