Bardzo się cieszymy, że wspólnota Liturgicznej Służby Ołtarza w naszej parafii znów się powiększyła! W dniu Zesłania Ducha Świętego, podczas Mszy świętej, o godz. 11.00, ksiądz proboszcz udzielił błogosławieństwa czternastu chłopcom. Życzymy im wytrwałości i radości!
Podziękowania dla Bartka, Szymona i Dominika za trud włożony w przygotowanie kolejnego pokolenia "Jezusowych łobuzów" ;)
(foto: Wiktor Domeracki)