25 kwietnia, o godz. 18.30 uroczystą Mszą świętą oficjalnie zainaugurowaliśmy działalność naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił ks. Piotr Brzozowski, wicedyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Nawiązując do zawartego w Ewangelii z dnia misyjnego nakazu Jezusa, kaznodzieja wskazał na możliwość czynienia cudów miłosierdzia przez wszystkich, którzy pełnią uczynki miłości.
Po Mszy świętej, odbyła się druga część spotkania, na której nasz Gość opowiedział o działalności Caritas, a także o strukturach i zasadach, na jakich powinien działać PZ Caritas.
Niebawem poinformujemy Was o planach na akcje w naszej parafii.
foto: Anna Warmke