W niedzielę 28 czerwca gościliśmy w naszej parafii niezwykłego Gościa – Panią Annę Rastawicką, współpracowniczkę bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Była Ona przez 12 lat Sekretarką Prymasa Tysiąclecia. Tak się składa, że spędza ona wakacje w parafii św. Rocha w Rewie, czy też raczej w Rewie a to parafia ks. Kamila Romanowskiego, który korzystając z okazji zaprosił Panią Annę do naszej parafii. Po Mszy świętej o godz. 9.30 podzieliła się Ona swoim wspomnieniem o bł. Stefanie Kardynale Wyszyńskim. Można posłuchać poniżej. Następnie podeszła na naszego ołtarza bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego i św. Jana Pawła II. Bardzo się Jej spodobał. Następnie udała się do Domu parafialnego i tam już mniej oficjalnie mówiła o Księdzu Prymasie, że m. in. lubił placki ziemniaczane, a rzadko jadał torty i lody. Jeszcze więcej opowiadała Paniom z Róży św. Antoniego, z którymi wypiła kawkę i zjadła owoce i ciasta. Róża spotkała się jak co roku na wspólnej agapie. Przyglądała się przerwie na nawodnienie po Mszy św. o godz. 11.00 i skomentowała, to słowami była duża radość. Dziękujemy dużej liczbie wiernych za pozostanie w kościele, mimo upałów i wysłuchaniu świadectwa Pani Anny Rastawickiej. Poniżej można go właściwie w całości wysłuchać.