Dzisiaj Narodziny św. Jana Chrzciciela. 24 czerwca po Mszy św. wieczornej Dzieci Królowej Ministranci i Rodzice i Opiekunowie zebrali się by świętować koniec roku formacyjnego. Było ognisko, śmigus dyngus, latające baloniki z wodą, malowanie twarzy, kiełbaski, trochę śmiechu i dobrej atmosfery. Dwie godzinki szybko zleciało… a chrustu zostało jeszcze na cztery ogniska albo więcej.
Niżej krótki filmik: