21 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00 zakończyliśmy Rok katechetyczno-szkolny 2025/26, chociaż do końca Roku szkolnego jeszcze pięć dłuuuuuuuugich dni ????. Dziękowaliśmy za łaski otrzymane w tym roku, przede wszystkim łaskę Pierwszej Spowiedzi św. i I Komunii świętej Dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 5, 11 i Społecznej. Za łaskę Bierzmowania klas pierwszych szkół średnich. Dziękowaliśmy również za trud i wysiłek Pań Katechetek: Pani Sylwii Klamrowskiej, Pani Małgorzaty Rompca /nieobecnej z uwagi na przebywanie na weekendzie skupienia ze Wspólnotą Caritas i z ks. Marcinek Skoczkiem/ oraz Pani Aleksandry Styn. Na pamiątkę Panie otrzymały drzewko oliwne, gdyż Pan Jezus modlił się w Ogrodzie Oliwnym: „Nie moja wola, lecz Twoja Ojcze niech się stanie”, co może być też porównane z trudem katechezy w szkole. Panie otrzymały gromkie i dłuuugie brawa od zgromadzonych wiernych. Po Mszy świętej ks. Kamil, podobnie jak na Mundialu zorganizował „przerwę na nawodnienie” ???? Ale co to znaczy to zobaczmy na zdjęciach.
Podziękowanie Paniom Katechetkom:
Przerwa na nawodnienie:
Zdjęcia: p. Mariusz Lis i p. Mirosłw Rutkowski