Oliwki i nawodnienia

2026-06-21

21 czerwca 2026

21 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00 zakończyliśmy Rok katechetyczno-szkolny 2025/26, chociaż do końca Roku szkolnego jeszcze pięć dłuuuuuuuugich dni ????. Dziękowaliśmy za łaski otrzymane w tym roku, przede wszystkim łaskę Pierwszej Spowiedzi św. i I Komunii świętej Dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 5, 11 i Społecznej. Za łaskę Bierzmowania klas pierwszych szkół średnich. Dziękowaliśmy również za trud i wysiłek Pań Katechetek: Pani Sylwii Klamrowskiej, Pani Małgorzaty Rompca /nieobecnej z uwagi na przebywanie na weekendzie skupienia ze Wspólnotą Caritas i z ks. Marcinek Skoczkiem/ oraz Pani Aleksandry Styn. Na pamiątkę Panie otrzymały drzewko oliwne, gdyż Pan Jezus modlił się w Ogrodzie Oliwnym: „Nie moja wola, lecz Twoja Ojcze niech się stanie”, co może być też porównane z trudem katechezy w szkole. Panie otrzymały gromkie i dłuuugie brawa od zgromadzonych wiernych. Po Mszy świętej ks. Kamil, podobnie jak na Mundialu zorganizował „przerwę na nawodnienie” ????  Ale co to znaczy to zobaczmy na zdjęciach.

Podziękowanie Paniom Katechetkom:

 

Przerwa na nawodnienie: 

 Zdjęcia: p. Mariusz Lis i p. Mirosłw Rutkowski

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wejherowie

ul. Ks. Zygmunta Malińskiego 1
84-200 Wejherowo
+48 735 009 424


Numer konta:
83 1160 2202 0000 0000 5400 1635
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
182 0.065534830093384