14 marca na Mszy świętej o godzinie 12.00 spotkała się Wspólnota Wiara i Światło „Wejherki”. Po radosnej Mszy świętej, w czasie której przypomnieliśmy sobie piosenkę z rekolekcji parafialnych: „Weź pokochaj smoka” spotkaliśmy się w domu parafialnym przy kawce postnej, bo czarnej ???? oraz Beata poprowadziła temat spotkania o Aniele Józefa. Po przerwie kawowej krótka zabawa, każdy mówił co lubi a inni mieli zapamiętać. Dość wiele radości sprawiło, co lubi Marzenka, która powiedziała że lubi koncerty… a ks. proboszcz zrozumiał, że lubi konserwy ???? ???? ????. Było trochę śmiechu, ale z tym zapamiętaniem było różnie… Najbardziej był pokrzywdzony Karol, który siedział z boku i wszyscy o nim zapomnieli, nie mówiąc już o tym co lubi… a lubi STRONGMENÓW, chociaż nie wygląda. Następne spotkanie już wielkanocne 11 kwietnia w samo południe ????