Z okazji Wigilii Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata, w naszej parafii odbył się wieczór uwielbienia, który rozpoczął się od uroczystej Mszy św. Na kazaniu ks. Marcin zwrócił uwagę na tłum ludzi stojący poid krzyżem Pana Jezusa, który patrząc widział tylko ukrzyżowanego Jezusa a nie zwycięstwo nad złem i potęgę miłości. Podkreśił także, że wołanie żołnierzy, aby Jezus wybawił ssamego siebie nie zostało spełnione przez Niego, ponieważ miłość nie myśli o sobie tylko o innych i Jezusa włśnie dokonywał wybawienia ludzi.
Po Mszy św. rozpoczęło się uwielbienie Pana Jezusa Króla Wszechświata prowadzone muzycznie przez zespół Jerozolima z parafii Chrystusa Kóla z Wejherowa i osoby ze wspólnoty Magnificat z parafii św. Mikołaja z Gdyni, którym serdecznie dziękujemy za ich synodalność.