Trudno sobie wyobrazić 11 listopada bez obecności przy Figurze Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Śmiechowie - patronki Ojczyzny i naszej Parafii. W 107. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości po raz kolejny zawierzyliśmy Maryi naszą Ojczyznę. Dziękujemy Wiernym, którzy przybyli dzisiaj w listopadowy poranek do naszej Maryi, Matki naszej, by się pomodlić, by zawierzyć naszą Ojczyznę. Dziękujemy Panu Mariuszowi Lis za wywieszenie flag, przygotowanie nagłośnienia i kilka zdjeć. Bóg zapłać!