Poświęcenie opłatków
Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 11.00 ks. Marcin poświęcił opłatki wigilijne.
Od poniedziałku Pan organista Wiesław Tyszer oraz Pan Kościelny Konrad Kościelski będą rozprowadzać po domach parafian poświęcone opłatki wigilijne. Nasi przedstawiciele będą posiadali pisemne upoważnienie ks. Proboszcza. Prosimy parafian o żądanie ukazania przez nich takiego upoważnienia. Pamiętajmy, że przyjęcie opłatka i złożenie ofiary naszym Panom jest też formą wynagrodzenia im za ich ofiarną posługę dla naszej wspólnoty parafialnej.