8.11.2025 r. dwie nasze wspólnoty parafialne: Totus tuus i Caritas udały się wraz z ks. Marcinem na dzień skupienmia, aby pobyć w ciszy przed Panem Jezusem i nabrać duchowych sił do dalszej posługi.
Rozpoczęliśmy od spotkania przy kawie i pysznościach przygotowanych przez nas samych, aby pobyć ze sobą, porozmawiać i podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem posługi parafialnej. Następnie udaliśmy się na cmentarz, aby tam odmówić różaniec i zapalić znicza przy krzyżu cmentarnym. Po powrocie ks. Marcin wygłosił konferencje nt. Noty Dykasterii Nauki i Wiary Mater Populi fidelis - o tytułach maryjnych: Matka wiernego ludu, a nie Współodkupicielka. Na Mszy św. usłyszeliśmy o dziesięcinie. Był czas też na to, aby udać się nad morze, a całość zwięczyła Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Jeżeli chcesz dołączyć do któreś z tych wspólnot - ZAPRASZAMY. Kontakt u ks. Marcina :-)